Galerie Zythových obrázků Informace o mém posledním projektu
Hypertextová příručka (help k ovládání 3D Studia) Příklady vytváření modelů
O mě a 3D Studiu Zpět na moji stránkuBrýden. Mám pocit, že ti učarovalo 3D Studio jako mě, a teď hledáš všechno možný, co se o tom dá sehnat. Co vlastně teda je na mých stránkách ?
Galerie
 V galerii najdeš všechny moje práce, který se mi líbí do tý míry, že je uznám za vhodný vystavit. Když se nad tím tak zamyslím, je tam prakticky všechno, co jsem dotáhnul do konečný podoby.
Všechny obrázky jsou volně k dispozici, ale chci vědět o tom, kdyby je někdo chtěl k něčemu jinýmu než stáhnutí domů (např. na vlastní stránce). Těším se na vašeho
maila.

Můj nejnovější dokončený projekt
 Už asi od jara l.p. 1999 pracuji s týmem skvělých lidí Destandazi teamu na projektu RPG hry
The old rare chronicals. Držte nám palce, ať to dokončíme v té nejlepší kvalitě. Další informace včetně demoverze na ScoreCD najdete v prosincovém čísle '99 jednoho nejmenovaného časopisu o počítačových hrách :-).

Hypertextová příručka pro práci s 3D Studiem
 Slouží pro ty, kteří hledají a hledají něco v češtině o ovládání 3D studia. Je to společný dílo moje a kamaráda Honzy Novotného, který jsme dělali v rámci předmětu Počítačová grafika II jako semestrálku. Jestli vám to v něčem pomůže, budeme jedině rádi.
  Pokud vám nejde ani tak o ovládání, jako spíš o vlastní metody vytváření složitějších objektů, určitě pro vás bude zajímavá stránka Příkladů.

Příklady vytváření modelů a popis jednotlivých kroků
 Dal jsem si práci, a popsal jsem na jednodušších dílkách postupy, jakými jsem je vyrobil. To by mohlo pomoci k rychlému startu hlavně těm z vás, co nemají ještě příliš zkušeností s 3D Studiem (a ostatně i s jinými modelovacími prostředími).

Nahoru na odkazy | Na homepage