Kam zmizel článek Kolaps 4 měsíčního dítka?


Na serveru www.mojetehotenstvi.cz byl dne 28. února 2009 publikován článek Kolaps 4 měsíčního dítka, který se odkazoval na můj článek Postřehy znepokojeného rodiče o očkování malých dětí.

 

Článku jsem si všiml proto, že mi vygeneroval slušnou statistiku čtenosti. V období od 28.2. do 3.3. to bylo celkem 64 návštěv. Logicky mě tedy zajímalo, o čem autor(ka) píše a zkusil jsem navštívit adresu http://mojetehotenstvi.cz/kolaps-4-mesicniho-ditka. Ale ouha, článek již na této adrese není, dne 3.3. byl buď přesunut anebo smazán autorem nebo správcem serveru.

 

Článek se našel

(Aktualizace 12. 3. 2009)

Poslal jsem dotaz mailem na správce serveru mojetehotenstvi, byl milý a poslal mi správný odkaz. Nejedná se o článek, ale o nový příspěvek v diskuzním fóru v kategorii Ostatní a je k dispozici na adrese  http://mojetehotenstvi.cz/kolaps-4-mesicniho-ditka. Do statistiky se mi to dostalo bez www. předpony a proto jsem ho tedy nemohl najít.

Článek již opět není k dispozici

(Aktualizace 1. 2. 2010)

Jak upozornil v komentáři čtenář Masi, diskuze o kolapsu miminka již není na webu k dispozici. Obsahoval několik desítek komentářů od postižené maminky i těch, kteří jí vyjadřovali podporu. Jednalo se o to, že dítě maminky skončilo po očkování na jednotce intenzivní péče a byli mu nalezeny otoky na mozku. V nemocnici dítě zůstalo několik měsíců, další vývoj bohužel neznám. Kromě toho, že maminka prožívala osobní tragédii, ještě ji začala vyšetřovat policie, zda dítě netýrá a zda otoky na mozku nemají příčinu v bytí. Lékaři odmítají jakoukoliv souvislost s očkováním, přestože otoky jsou přímo uvedeny v příbalových letácích hexavakcíny pro lékaře: encefalopatie (chorobné změny na mozku) s akutním edémem (otokem z důvodu hromadění tekutiny).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading ... Loading ...

4 Comments so far

 1. Jety on Březen 12th, 2009

  Článek se našel, poslal jsem dotaz na správce serveru a ten mi poradil správnou adresu: http://mojetehotenstvi.cz/kolaps-4-mesicniho-ditka.

 2. Masi on Leden 30th, 2010

  Zdravim,

  drobne upozorneni – kdyz vkladate odkazy na stranky, tak davejte pozor, abyste tecku za vetou nedaval do odkazu samotneho- “http://mojetehotenstvi.cz/kolaps-4-mesicniho-ditka.”. Linky pak nefunguji.. totez jste mel i u jineho clanku, proto se ozyvam.

  A jen tak mimochodem, ani ten komentar popisujici kolaps maleho ditete se mi nepodarilo najit.. coz jen konstatuji.

 3. Jety on Únor 1st, 2010

  Zdravím Masi, díky za komentář. Diskuzi už také nemohu najít, aktualizoval jsem tedy článek a stručně popsal, o co v ní šlo.

  Odkaz jsem opravil – generuje se automaticky z textu komentáře a tečku to do něj přidalo.

 4. breast enhancement cream reviews…

  Jetyho blog » Kam zmizel článek Kolaps 4 měsíčního dítka?…